Centrum tenisowe sobota

Oferty specjalne

OFERTA

KARNET SPORTOWO - USPRAWNIAJĄCY DLA KLIENTÓW CTS:CENTRUM

TENISOWE SOBOTA ZAWIERAJĄCY W CENIE:

 

  • indywidualną naukę gry w tenisa na kortach zewnętrznych , wewnętrznych wraz z opieką trenerską

  • bowling,

  • gra w badminton,

  • siłownię + treningi pod okiem trenera

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE UWZGLĘDNIAJĄCE POTRZEBY ĆWICZĄCEGO

 

Nauka tenisa powinna odbywać się pod okiem doświadczonego instruktora, co jest podstawą opanowania odpowiedniej techniki gry, pozwalającej na szybki awans na kolejne stopnie zaawansowania. Niezależnie, czy znajdujemy się na poziomie amatorskim, czy też chcemy rozwijać to wykwalifikowany trener w połączeniu z naszymi predyspozycjami i konsekwencją warunkuje osiągnięcie oczekiwanych wyników. Proponujemy indywidualną naukę gry w tenisa usprawniającą mięśnie nóg i rąk poprzedzoną każdorazowo rozgrzewką pod opieką specjalisty , który indywidualnie dostosuje trening do schorzeń uczestników uwzględniając poziom i częstotliwość gry .

Jednorazowe zajęcia z trenerem - 60 min.

W zakresie karnetu proponujemy także indywidualny trening z trenerem na siłowni zapewniający wszechstronny rozwój wzmacniający całe ciało. Poszczególne ćwiczenia przy wykorzystaniu mat oraz sprzętu sportowego wpływają na prawidłową postawę ciała. Świadome wykonywanie ćwiczeń przy prawidłowo kontrolowanym oddechu przynoszą ciału odprężenie zarówno podczas treningu jak i po jego zakończeniu. Zajęcia te mają na celu uzyskanie poprawy zdrowia oraz rehabilitację ćwiczących. Aktywność ruchowa ma także wpływać na polepszenie samopoczucia Jednorazowy trening - 60 min .

ZAJĘCIA GRUPOWE

Rozwój ruchowy na bowlingu. Bowling jest to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle stanowiąca doskonałą rozrywkę. Celem głównym zajęć jest świadome wzmocnienie mięśni brzucha, grzbietu i ramion, oraz w formie zabawy wpływ na poprawę samopoczucia. Proponujemy wykorzystanie torów do gry w godzinach otwarcia klubu przez 7 dni w tygodniu.

W ramach pakietu proponujemy także grę w badminton jako doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej i wspaniałe odreagowanie stresu po ciężkiej pracy. Badminton jest grą rekreacyjną jak i bardzo dynamiczną , wymagającą precyzji i szybkości formą ruchu podczas wypadów czy wyskoków. Umożliwia działanie przeciwstawnie do siły ciążenia, gdyż większość elementów gry wykonuje się do góry co z kolei odciąża układ kostny a zwłaszcza kręgosłup.

Obecność instruktora zapewnia prawidłowy sposób opanowania techniki gry .

 

Cena pakietu w rozliczeniu miesięcznym: do indywidualnej negocjacji! 

 

  • 10 zajęć godzinnych wraz z indywidualną opieką trenera na kortach zewnętrznych , wewnętrznych ,po uprzedniej rezerwacji godziny

  • możliwość korzystania z bowlingu -bez limitu, po uprzedniej rezerwacji godziny wraz z podaniem czasu użytkowania

  • dostęp do siłowni wraz z indywidualnym trenerem -bez limitu -po uprzedniej rezerwacji godziny

  • 10 wstępów na badmintona – bez ograniczeń czasowych każdorazowe wejście -po uprzedniej rezerwacji godziny w czasie funkcjonowania badmintona w ofercie CTS

W celu umówienia powyższych godzin proszę o kontakt z koordynatorem/opiekunem Wojciechem Jaraczewskim.

Przy zakupie karnetu rocznego możliwość uzyskania rabatów, których wysokość negocjujemy indywidualnie. 

 

W przypadku wszelkich pytań oraz dostępności karnetów prosimy o kontakt z koordynatorem i opiekunem projektu:

Wojciech Jaraczewski

519-352-768

 

Sobota, dnia 01 październik 2015