Centrum tenisowe sobota

Tenis

Kort tenisowy w Poznaniu

Tenis to nie tylko pasjonująca gra – to także doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz...rozpoczęcie kariery sportowej. Nauka tenisa powinna odbywać się pod okiem doświadczonego instruktora, co jest podstawą opanowania odpowiedniej techniki gry, pozwalającej na szybki awans na kolejne stopnie zaawansowania. Niezależnie, czy znajdujemy się na poziomie amatorskim, juniorskim, czy też chcemy rozwijać się na etapie mistrzowskim, to wykwalifikowany trener w połączeniu z naszymi predyspozycjami i konsekwencją warunkuje osiągnięcie sukcesu.

NAJLEPSZY KLUB TENISOWY

Zapraszamy do Centrum Tenisowego Sobota, znajdującego się w Sobocie w okolicach Rokietnicy. Tylko 15 minut jazdy samochodem dzieli Poznań od największego klubu tenisowego w Wielkopolsce, który dysponuje rozbudowaną i profesjonalną infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Oprócz kortów tenisowych w CTS oferujemy miejsca noclegowe oraz smaczne posiłki w klubowej restauracji. Z oferty naszego centrum mogą zatem skorzystać także i ci gracze, którzy odwiedzili Poznań i nie chcą przerywać treningów.

Korty tenisowe w Poznaniu

KORTY TENISOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Korty tenisowe w naszym klubie spełniają najwyższe kryteria techniczne stawiane nowoczesnym obiektom tego typu. Trenujący w Centrum zawodnicy i amatorzy mogą skorzystać  z 8 kortów wewnętrznych oraz 10 zewnętrznych, które stanowią idealne miejsce do gry nawet podczas zmiennej pogody. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu podczas budowy kortów zewnętrznych trwałej nawierzchni typu Conipur® Tennis Force. Dzięki jej właściwościom powierzchnia kortu pozostaje zawsze równa a w podłożu nie powstają wgłębienia.

Korty tenisowe z nawierzchnią Rebound Ace to rozwiązanie stosowane w najlepszych klubach tenisowych na całym świecie, rekomendowana przez Wielkopolski Związek Tenisowy. Przygotowaliśmy 5 kortów tego typu, na których odbywa się między innymi nauka tenisa dla dzieci. Nawierzchnia Rebound Ace została zaprojektowana i wykona w oparciu o innowacyjne technologie, które zapobiegają zbytniemu obciążaniu stawów podczas gry. Tego rodzaju korty tenisowe są najlepszym miejscem do gry dla osób borykających się ze schorzeniami ortopedycznymi.

LEKCJE TENISA ZAPEWNIAJĄ EMOCJE SPORTOWE

Nie można zapominać o tym, że tenis jest nie tylko fascynującą grą, ale przede wszystkim emocjonującym widowiskiem. Chcąc zapewnić miłośnikom tenisa dużą dawkę sportowych emocji ulokowaliśmy w CTS Kort Centralny, otoczony trybunami z miejscami dla 500 widzów. Nauka tenisa to przecież nie tylko godziny spędzone na treningach ale i poznawanie gry Najlepszych z Najlepszych ! A nasz Kort Centralny jest idealnym do tego miejscem - to właśnie tutaj odbywają się wysokiej klasy rozgrywki turniejowe rangi krajowej, jak i międzynarodowej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Tenisowego Sobota – miejsca magicznego i wyjątkowego. Zapewniamy, że każdy z Państwa znajdzie w naszym Centrum coś dla siebie! Tenis, squash, bowling, bilard i doskonała kuchnia…. a to wszystko w jednym miejscu!