Centrum tenisowe sobota

SO SQUASH

squash w Poznaniu

SO SQUASH - POZNAŃ

Squash to ogólnorozwojowa dynamiczna gra, podczas której pracują wszystkie partie mięśniowe. To doskonały sposób na wypracowanie wymarzonej sylwetki oraz poprawę kondycji. Squash to także gra rozgrywka łącząca w sobie rywalizację i zabawę, ale i a także doskonały sposób na zrelaksowanie się oraz korzystne dla zdrowia spożytkowanie nadmiaru energii.

Squash w mieście Poznań zyskuje coraz większą popularność. Polska to kraj, w którym ta wciągająca dyscyplina sportu rozwija się najdynamiczniej. Każdego roku wzrasta ilość turniejów i liczba osób uprawiających squash. Poznań jest miastem, w którym dużo ludzi zainteresowanych jest aktywnym wypoczynkiem. Z myślą o nich stworzyliśmy Centrum Tenisowe Sobota, w którym znajdują się profesjonalne korty do squasha. Wszystkie sale i pomieszczenia są nowoczesne i komfortowe. Czas spędzony w CTS to aktywny wypoczynek, który ma dobroczynny wpływ na organizm. Do dyspozycji graczy jest również wygodna oraz dobrze wyposażona szatnia.

WYBIERZ SO SQUASH POD POZNANIEM

Squash pod Poznaniem w ramach SO SQUASH to sport dla wszystkich - bez względu na wiek i stopień umiejętności. Zespół instruktorów prowadzi grupy treningowe dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie oraz udzielają cennych wskazówek graczom na średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Zainteresowani grą mogą, rozpocząć treningi w grupie startowej lub juniorskiej. Nasi instruktorzy prowadzą również treningi dla graczy z grup Ladies SoSquash oraz Junior SoSquash. Zespół naszych trenerów składa się z doświadczonych ekspertów, którzy widzą jak uczyć oraz doskonalić grę swoich podopiecznych, którzy trenują Squasha. Poznań jest miastem, w którym odbywa się wiele profesjonalnych turniejów oraz gier towarzyskich. Warto do takich rywalizacji przygotować się pod okiem specjalistów. Gwarantujemy fachowe podejście, szybkie wprowadzenie w meandry gry, a także systematyczne podnoszenie umiejętności. Dzięki temu uprawianie squasha w Poznaniu staje prawdziwą przyjemnością.

Klub SO SQUASH pod Poznaniem to jeden z największych tego typu ośrodków sportowych w kraju, a z pewnością w Wielkopolsce. Tylko 20 minut jazdy dzieli Poznań od Centrum Tenisowego Sobota. Dla graczy przygotowaliśmy 10 profesjonalnych kortów oraz infrastrukturę, która gwarantuje treningi na najwyższym poziomie oraz relaks po każdej grze.

ZAPRASZMY NA OFICJALNA STRONĘ SOSQUASH ORAZ NASZEGO SOSQUASHOWEGO FUNPAGE'A 

NIE TYLKO SPORT

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zasmakować gry w squasha pod Poznaniem, jak również podróżnych odwiedzających Poznań, którzy mogą skorzystać z wielu udogodnień oferowanych przez CTS. Poza grą w squasha lub tenisa nasi goście mogą skorzystać z restauracji lub też spędzić u nas weekend, gdyż dysponujemy komfortowymi pokojami gościnnymi.