Centrum tenisowe sobota

SO SQUASH

squash w Poznaniu

Squash to ogólnorozwojowa dynamiczna gra, podczas której pracują wszystkie partie mięśniowe. To doskonały sposób na wypracowanie wymarzonej sylwetki oraz poprawę kondycji. Squash to także gra łącząca w sobie rywalizację i zabawę, ale i doskonały sposób na zrelaksowanie się oraz korzystne dla zdrowia spożytkowanie nadmiaru energii.

WYBIERZ SO SQUASH


Squash w ramach SO SQUASH to sport dla wszystkich - bez względu na wiek i stopień umiejętności. Zespół instruktorów prowadzi grupy treningowe dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie oraz udzielają cennych wskazówek graczom na średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Zainteresowani grą mogą, rozpocząć treningi w grupie startowej lub juniorskiej. Nasi instruktorzy prowadzą również treningi dla graczy z grup Ladies SoSquash oraz Junior SoSquash.
Klub SO SQUASH to jeden z największych tego typu ośrodków sportowych w kraju, a z pewnością w Wielkopolsce. Tylko 20 minut jazdy dzieli Poznań od Centrum Tenisowego Sobota. Dla graczy przygotowaliśmy 10 profesjonalnych kortów oraz infrastrukturę, która gwarantuje treningi na najwyższym poziomie oraz relaks po każdej grze.

ZAPRASZMY NA OFICJALNA STRONĘ SOSQUSH ORAZ NASZEGO SOSQUASHOWEGO FUNPAGE'A 

NIE TYLKO SPORT


Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zasmakować gry w squasha, jak również podróżnych odwiedzających Poznań, którzy mogą skorzystać z wielu udogodnień oferowanych przez CTS.
Poza grą w squasha lub tenisa nasi goście mogą skorzystać z restauracji lub też spędzić u nas weekend, gdyż dysponujemy komfortowymi pokojami gościnnymi.