Centrum tenisowe sobota

KORTY TENISOWE POD POZNANIEM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Korty tenisowe pod Poznaniem w naszym klubie spełniają najwyższe kryteria techniczne stawiane nowoczesnym obiektom tego typu. Trenujący w Centrum zawodnicy i amatorzy mogą skorzystać  z 8 kortów wewnętrznych oraz 10 zewnętrznych, które stanowią idealne miejsce do gry nawet podczas zmiennej pogody. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu podczas budowy kortów zewnętrznych trwałej nawierzchni typu Conipur® Tennis Force. Dzięki jej właściwościom powierzchnia kortu pozostaje zawsze równa a w podłożu nie powstają wgłębienia.

Najlepsze korty tenisowe - Poznań

Korty tenisowe pod Poznaniem z nawierzchnią Rebound Ace to rozwiązanie stosowane w najlepszych klubach tenisowych na całym świecie, rekomendowana przez Wielkopolski Związek Tenisowy. Przygotowaliśmy 5 kortów tego typu, na których odbywa się między innymi nauka tenisa dla dzieci. Nawierzchnia Rebound Ace została zaprojektowana i wykona w oparciu o innowacyjne technologie, które zapobiegają zbytniemu obciążaniu stawów podczas gry. Tego rodzaju korty tenisowe pod Poznaniem są najlepszym miejscem do gry dla osób borykających się ze schorzeniami ortopedycznymi.

Korty tenisowe – Poznań

W Centrum Tenisowym Sobota przedstawiamy kompleksową ofertę dla miłośników tenisa, w której znajdują się profesjonalne korty tenisowe. Poznań jest miastem, w którym ludzie uwielbiają spędzać czas w sposób aktywny. W CTS możliwy jest wypoczynek z całą rodziną oraz znajomymi. Nasze korty tenisowe i Poznań oddalone są od siebie jedynie o 15 minut jazdy samochodem. Jest to zatem doskonała sposobność do szybkiego i interesującego wypadu poza ścisłe centrum miasta. W naszej ofercie znajduje się zarówno nauka gry w tenisa oraz treningi mające na celu podnoszenie umiejętności, jak i wynajem, któremu podlegają korty tenisowe pod Poznaniem. Jest to fantastyczny pomysł na sportową zabawę oraz wciągającą rywalizację z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie oferowane przez nas korty tenisowe pod Poznaniem spełniają najwyższe standardy jakościowe. Gra na nich to czysta przyjemność. Zawsze są odpowiednio przygotowane i można z nich korzystać przez cały rok. Na kortach tenisowych wewnętrznych jest ustalona idealna do gry, stała temperatura, niezależnie od warunkach atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Korty tenisowe – Poznań – ceny

W stolicy Wielkopolski znaleźć można różnej jakości korty tenisowe. Poznań jest również zróżnicowany pod względem cen za korty. W Centrum Tenisowym Sobota stawiamy na jakość i dostępność. Dlatego oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które w stosunku do najwyższej klasy kortów wypadają niezwykle korzystnie. Ponadto w CTS sportowcy i ich rodziny mają dostęp do szeregu innych rozrywek, takich jak bowling czy bilard, a także restauracji.