Centrum tenisowe sobota

Kadra

Agata Woźna

 
Agata Woźna

Trener tenisa II klasy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Instruktorka fitness i gimnastyki.

Od najmłodszych lat związana ze sportem, głównie z tenisem. Była zawodniczka klubu AZS Poznań. Wielokrotnie stawała na podium turniejów ogólnopolskich w grach pojedynczych i podwójnych. Posiada złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski oraz tytuł Akademickiej Wicemistrzyni Wielkopolski w tenisie. Od pewnego czasu zawodniczka squasha, broniąca barw naszego klubu w krajowych rozgrywkach.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w klubach tenisowych oraz na obozach i półkoloniach sportowych. Prowadzi zajęcia z małymi i dużymi, dobierając treningi do indywidualnych potrzeb i możliwości graczy.

 

 

 

 

 

Robert Pera

Trener tenisa I klasy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz szkoły językowej Hartnackschule w Berlinie. Posiada licencję na serwisowanie sprzętu tenisowego oraz squashowego, wydaną przez Technifibre Roland Garros oraz Head. Stały uczestnik ogólnopolskich i międzynarodowych kursów, konferencji i sympozjów trenerskich.

W latach 1998-2009 był trenerem i managerem sekcji tenisa w klubie sportowym Groclin Dyskobolia w Grodzisku Wlkp., gdzie prowadził grupy zawodnicze i wychowywał kolejnych  medalistów mistrzostw Polski. Wspólnie z PZT i WZT organizował także turnieje oraz prowadził obozy kondycyjne.
Od wielu lat współpracuje z zawodnikami AZS Poznań, podczas wyjazdów krajowych i międzynarodowych pełniąc rolę coacha. W latach 2010-2011 był trenerem kadry Wielkopolski juniorów, obecnie trenuje multimedalistkę mistrzostw Polski Sylwię Mikołajczuk. Za swoje zasługi dla rozwoju tenisa w Polsce został odznaczony ZŁOTĄ ODZNAKĄ PZT.  Jest promotorem aktywnego spędzania czasu, miłośnikiem joggingu, squasha, narciarstwa, windsurfingu i ekstremalnych wycieczek górskich.

 

 

Paweł Idzikowski

Licencjonowany trener tenisa II klasy, absolwent AWF w Poznaniu, instruktor pływania oraz ratownik WOPR. Uczestnik wielu sympozjów tenisowych i warsztatów trenerskich organizowanych przez Polski Związek Tenisowy.

Swoje bogate doświadczenia nabierał współpracując z utalentowanymi zawodnikami klubów AZS Poznań i PKT Pobiedziska.  Jako trener uczestniczył w wielu wyjazdach na turnieje z cyklu ITF Juniors.

Współpracował z Sylwią Zagórską (2003-2007): 536 miejsce w rankingu WTA, wygrywając z nią m.in. zawodowy turniej ITF FUTURES 10,000$ Mallorca oraz trzy zawodowe turnieje deblowe rangi Futures 10,000$; Sylwia zdobyła także mistrzostwo Polski do lat 16 w singlu i deblu, wicemistrzostwo Polski Juniorek w singlu i złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek w deblu oraz brązowy medal MP Seniorek.

Współpraca z Bartkiem Sawickim (2010-2011): wygranie Młodzieżowych Mistrzostw Polski w singlu w 2011 r.

Współpraca z Patrykiem Pydyszewskim (2007-2008): brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetów w singlu i złoty medal Mistrzostw Polski Kadetów w deblu.

Prowadzi zajęcia z dorosłymi i dziećmi, chętnie dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.