Centrum tenisowe sobota

Aktualności

III AMW

III AMW

dodano dnia: 24.04.2013

Firma SMG EU Jakub Puchalski swój pierwszy amatorski turniej zorganizowała we wrześniu 2010 roku. W kolejnych latach powstały cykle tenisowe, które w 2013 roku pod nazwą „III Amatorskich Mistrzostw Wielkopolski w Tenisie VW Rzepecki-Mroczkowski” są największym i najbardziej prestiżowym cyklem turniejów w Polsce. Patronat honorowy nad cyklem nieprzerwanie sprawuje Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Polski Związek Tenisowy. W rozgrywki angażują się ogólnopolskie oraz lokalne firmy, a także władze miast, w których turnieje są rozgrywane.

Czytaj więcej

Indian Wells w CTS

dodano dnia: 11.03.2013

Centrum Tenisowo Squashowe w Sobocie zaprasza na kolejną tenisową Sobotę w Sobocie.

Czytaj więcej
Fręch i Gajewski ze złotymi medalami

Fręch i Gajewski ze złotymi medalami

dodano dnia: 10.02.2013

Magdalena Fręch (ŁKT Łódź) oraz Kamil Gajewski (SKT Sopot) zostali zwycięzcami halowych mistrzostw Polski w kategorii juniorów, które odbyły się na kortach Centrum Tenisowego Sobota.

Czytaj więcej

Camp squashowy z Daniele Poleshchukiem i Nadavem Tannenem

dodano dnia: 31.01.2013

W dniach 13.02.13 - 15.02.13 jeden z najlepszych zawodników squasha młodego pokolenia ( juniorów ) na świecie ( 5 rakieta świata ) Daniel Poleshchuk zawita do Centrum Tenisowo Squashowego w Sobocie. Wraz z Danielem przyjedzie także nr 2 polskiego rankingu Nadav Tannen, który aktualnie skupia się na grze w niemieckiej bundeslidze reprezentując barwy Berlina.

Czytaj więcej
Kadeci i kadetki w Sobocie

Kadeci i kadetki w Sobocie

dodano dnia: 31.12.2012

Na kortach Centrum Tenisowego Sobota zakończył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny (OTK 2) kadetek i kadetów do lat 16.

Czytaj więcej