Centrum tenisowe sobota
SPORTOWO I CHARYTATYWNIE W SOBOCIE!

SPORTOWO I CHARYTATYWNIE W SOBOCIE!

Gwarno i szlachetnie

Wszystko i wszyscy dopisali - pogoda, frekwencja, humory, organizatorzy, sponsorzy, uczestnicy. Wczoraj gwarno było na kortach tenisowych w podpoznańskiej Sobocie. I szlachetnie. Impreza miała bowiem charytatywny charakter. Dzięki niej przybyło pieniędzy dla niewidomej Basi, graczy w dźwiękowego tenisa stołowego, a także na zakup sprzętu narciarskiego i obóz dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 105.

Sportowa rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: debel i mikst. Nie było pokonanych, każdy jej uczestnik opuszczał Centrum Tenisowe z nagrodą. Dla najmłodszych organizatorzy (Lions Club Poznań Patria i Centrum Tenisowe Sobota) przygotowali atrakcyjne zabawy i zajęcia (na przykład plastyczne). Całość sympatycznie zainaugurowana została fitnessem, do którego prowadzącym paniom powiodło się zachęcić także kilku panów.

To była trzecia już edycja "Sportowej niedzieli w Sobocie". Dziękując wszystkim za jej przygotowanie i udział, Lena Stryjska (SmithersOasis Polska) z przekonaniem zakończyła swoje wystąpienie: "Do zobaczenia za rok!" Jestem pewien, że w 2016 na kortach tenisowych w Sobocie znów będzie gwarno. I szlachetnie.

 

fot. ANDRZEJ PIECHOCKI

Wróć do spisu aktualności