Centrum tenisowe sobota
TEST RAKIET WILSON W CENTRUM TENISOWYM SOBOTA

TEST RAKIET WILSON W CENTRUM TENISOWYM SOBOTA

 

Jeden z 6 przystanków globalnej edycji  Wilson The Burn Challange  w Polsce ma miejsce w Poznaniu !

Aby wziąć udział w testach nowych rakiet Wilsona oraz sprawdzić swoje umiejętności i sprawność w teście „The Burn Challange” zapisz się na wydarzenie na stronie: http://burnchallenge.wilson.com/event/global-demo-tour-poland-poznan/

 

    Oferujemy możliwość przetestowania nowych rakiet, odzieży i obuwia Wilson na sezon 2015, a poza tym szanse na niezapomniany wyjazda na US Open.
   The Burn Challenge, to jednorazowy, wymagający sprawdzian zręczności, sprawności i kondycji. Ukończ go na pierwszym miejscu jako „najlepszy na świecie gracz z końca kortu ", a wygrasz trwający dwa dni (wraz z jednym noclegiem) pobyt na US Open® 2015 - dla Ciebie oraz osoby towarzyszącej - podczas którego będziesz miał możliwość spotkać gwiazdę teamu Wilson, Kei Nishikori.

  W jaki sposób możesz to osiągnąć ?

 

Zadania konkursu The Burn Challenge polegają na wykonaniu ośmiu uderzeń po koźle, dwóch zagrań serwisowych, odpowiednich ćwiczeń pracy nóg oraz powtórzeń ćwiczeń fitnessowych. Twoje wyniki, czyli osiągnięty czas oraz dokładność uderzeń, zostaną zapisane przez Sony Smart Tennis Sensor i przesłane do moderatora konkursu. Po podsumowaniu - w zależności od płci, wieku oraz poziomu gry -  Twoje wyniki zostaną zaprezentowane wraz z wynikami uzyskanymi przez uczestników konkursu z całego świata w tabeli na platformie: http://burnchallenge.wilson.com/ .

Wróć do spisu aktualności