Centrum tenisowe sobota
BAL MISTRZÓW SPORTU 2015!

BAL MISTRZÓW SPORTU 2015!

7 lutego 2015 roku w Centrum Tenisowym Sobota odbędzie się tradycyjny już Bal Mistrzów Sportu Gminy Rokietnica. W czasie trwania wydarzenia nagrodzeni zostaną sportowcy, którym decyzją Kapituły Konkursowej zostanie przyznany tytuł „Sportowca z klasą” 2014 w kategorii powyżej 16 r.ż. (więcej informacji na temat Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2014 oraz formularze zgłoszeniowe:

http://rokietnica.pl/pl/wiadomosci_biezace/plebiscyt_sportowiec_z_klasa_201411.php).

 

Oprawą słowno – muzyczną tegorocznego Balu zajmie się Zespół  AUDIOSPHERA (http://audiosphera.pl/). To ciekawy konglomerat pomysłów, nowe, często zaskakujące spojrzenie na dawno już „wygasłe” przeboje. To mieszanka inwencji z gruntownym wyksztalceniem muzycznym. To wreszcie niebanalne aranżacje porywające wykonawców  i prowokujące słuchaczy, to wspaniała zabawa na wysublimowanym, wielce urokliwym poziomie, który zachwyca i zostaje na długo w pamięci.

 

Stałym punktem programu będzie też oczywiście loteria fantowa (każdy los wygrywa) oraz licytacja, z których dochód przeznaczony zostanie na jeden, wylosowany w czasie Balu klub sportowy, działający na terenie Gminy Rokietnica (w tym roku w losowaniu nie bierze udziału wylosowany w 2014 roku „SŁOWIAN” Mrowino, o dodatkowe fundusze będą „walczyć”: GKS ROKITA, KS ARKA – KIEKRZ, UKS LIDER, UKS „BŁYSKAWICA”).

Tegoroczne menu zostało tradycyjnie przygotowane przez Pana Zbigniewa Kryka – Szefa Kuchni Restauracji Centrum Tenisowego Sobota, zdobywcę tytułu "Szefa Kuchni Gminy Rokietnica" 2014, przyznawanego podczas corocznej imprezy plenerowej "Rokietnica zaprasza Wielkopolan na rumpuć".

Jak co roku słodką niespodziankę przygotuje dla Państwa Cukiernia „U Kamilka” z Rokietnicy.

 

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu. Wierzymy, iż ponownie będą Państwo z nami. Bilety w cenie 250,00 zł od pary można rezerwować w Referacie Organizacyjnym i Promocji UG Rokietnica, pokój nr 20 (tel. 61 89 60 619, e-mail: katarzyna.filipowiak@rokietnica.pl). 

 

Wróć do spisu aktualności