Centrum tenisowe sobota
Mała Akademia Tenisa

Mała Akademia Tenisa

Nabór dzieci do Małej Akademii Tenisa

PODSTAWA PROGRAMOWA

Program szkoleniowy Małej Akademii Tenisa opiera się na założeniach promowanych przez International Tennis Federation, główną instytucję w światowym tenisie odpowiedzialną za rozwój myśli szkoleniowej i trenerskiej. Jego fundament tworzą międzynarodowe akcje i programy Play and Stay oraz Tennis 10.
Trenerzy MAT w praktyce wdrażają główne idee którymi są: pozytywne podejście do pierwszego kontaktu z tenisem i pokazanie, że tenis to wielka przyjemność, którą można się cieszyć od samego początku nauki. Wobec dzieci jest to wzbogacone o silny nacisk na dostosowanie narzędzi szkoleniowych do możliwości fizycznych i psychicznych najmłodszych. Dzieci poprzez gry i zabawy poznają podstawy teczniczne i taktyczne tenisa, unikając monotonnych i powtarzalnych ćwiczeń.


Szczegółowa oferta dzieli się na następujące elementy:

DOBRY POCZĄTEK

ukierunkowanie: rozpoczęcie przygody z tenisem, dla najmłodszych szansa na rozpoczęcie kariery sportowej


  • częstotliwość: raz w tygodniu
  • cena: 160 PLN/ opłata miesięczna 

MŁODY TENISISTA

ukierunkowanie: przygotowanie dzieci do rywalizacji w ramach programu Polskiego Związku Tenisowego Tenis 10, dla najmłodszych uczestników rozpoczęcie sportowej kariery tenisowej


  • częstotliwość: dwa razy w tygodniu
  • cena: 280 PLN/ opłata miesięczna 
 


Zainteresowanych rodziców zapraszamy również na oficjalną stronę Małej Akademii Tenisa, gdzie przedstawione zostały programy szkoleniowe realizowane przez MAT oraz kontakty do trenerów prowadzących sekcję ;-)

Wróć do spisu aktualności