Centrum tenisowe sobota
Liga Tenisowa CTS

Liga Tenisowa CTS

Turniejem Finałowym zakończono sezon jesienno-zimowy 2013/2014 Tenisowej Tabeli Rankingowej Centrum Tenisowego Sobota. Z grona 16 startujących w wielkim finale niespodziewanie, po ponad trzygodzinnej walce, zwyciężył Gunter Krotsch pokonując 6/4 6/4 Grzegorza Pfeiffera.Trzecie miejsce zajął Piotr Borowski pokonując Sławomira Wojciechowskiego.

Rozegrano również Turniej Pocieszenia, a w finale Janusz Pierun przegrał z Pawłem Ratajczakiem 3/6 3/6.

W całym cyklu Tenisowej Tabeli Rankingowej CTS Sobota 2013/2014 rywalizowało 42 tenisistów i tenisistek. Na pierwszym miejscu od samego początku do końca rozgrywek królował Robert Król, którego próbował zdetronizować Tomasz Rohloff. Na pozostałych miejscach znalezli się: 3.Sławomir Sieńko, 4.Piotr Borowski, 5.Paweł Ratajczak, 6.Bogdan Moczorodyński, 7.Gunter Krotsch, 8.Sławomir Wojciechowski.

Głowną nagrodą całego cyklu Tenisowej Tabeli Rankingowej jest trzydniowy pobyt w APARTAMENTACH MORSKIE OKO przy Hotelu Medical SPA *****.

Uwaga! Uprzejmie informujemy że w środę 14-05-2014r w Centrum Tenisowym Sobota zostało przeprowadzone losowanie Nagrody Głównej Tenisowej Tabeli Rankingowej CTS sezon zimowy 2013/2014. W obecności trzyosobowej komisji „Sierotka”, w osobie czołowego gracza rekreacji tenisowej Janusza Nowickiego,  wylosowano z grona uczestników rozgrywek T.T.R nazwisko Sebastiana Miodowicza!!!

Uprzejmie prosimy zwycięzcę o odbiór Zaproszenia na Trzydniowy Pobyt w APARTAMENTACH MORSKIE OKO przy Hotelu Medical SPA ***** w Kołobrzegu w Recepcji CTS Sobota.

 Zapraszamy również kolegów:

Roberta KrólaTomasza Rohloffa i Sławomira Sienko o przybycie do Soboty w celu odbioru nagród (darmowe karnety do wykorzystania w CTS) dla trzech najwyżej sklasyfikowanych uczestników Tabeli na zakończenie rozgrywek.

Wszystkim uczestnikoom Ligi Centrum Tenisoweo Sobota bardzo dziękujemy za zacięte pojedynki oraz uczestnictwo w lidze. Już niedłgo zapraszamy na kolejne rozgrywki. 

Do zobaczenia w Sobocie i zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju!  

 

Wróć do spisu aktualności