Centrum tenisowe sobota
Turniej kategorii B+ Sosquash Cup 25.01.14

Turniej kategorii B+ Sosquash Cup 25.01.14

Turniej kat. B+ , zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha.
Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:
- turniej OPEN (SOSQUASH CTS)
- turniej DAMSKI (SOSQUASH CTS)

- turniej JUNIORSKI ( SOSQUASH CTS )

2. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia będą przyjmowane jedynie droga mailową, a wpisowe należy zapłacić w SOSQUASH CTS lub konto bankowe podane w mailu zwrotnym. 
- Opłatę wpisową należy uiścić na konto lub w recepcji klubu przed zamknięciem listy startowych


Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailowa na adres:
krzysztof.czarnota@sosquash.pl

W zgłoszeniu należy podać:
- imię i nazwisko
- numer licencji i aktualny ranking PFS ( jeśli nie masz napisz „brak” i podaj datę urodzenia oraz miejscowość w której mieszkasz)
- numer tefefonu

Potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia.

3. OPŁATY
- turniej OPEN - 85 zł
- turniej DAMSKI - 60 zł

- turniej JUNIORSKI - 50 zł


4. HARMONOGRAM TURNIEJU: 

Piątek (24.01.2014) 
-Godz. 9.00: Zamknięcie listy zgłoszeń 
-Godz. 10.00: Weryfikacja zawodników 
-Godz. 12.00: Losowanie zawodników 
-Godz. 14.00: Publikacja wyników losowania i harmonogramu turnieju. 

Sobota (25.01.2014) 
- Godz. 11.00: Start turnieju open 
- Godz. 10.00: Start turniej damskiego

- Godz. 9.30: Start turnieju juniorskiego

5. NAGRODY:
- Rzeczowe
- Puchary dla najlepszych

* Wpisowe obejmuje ciepły posiłek od klubu.

[Z] - Wpisowe zapłacone
[N] - Wpisowe nie zapłacone

Imię i nazwisko, miasto, klub, rank PFS, [ ]

LISTA STARTOWA TURNIEJU OPEN:

 

Domagoj Spoljar, Poznań, Mysquash #6

Kamil Dominiak, Warszawa, Mysquash #8

Andrzej Pyda, Poznań, SOSQUASH #16

Tomasz Gałecki, Poznań, Squashpark #22

Dariusz Filipowski, Poznań, Mysquash #23

Adam Pełczyński, Poznań, Mysquash #25

Krzysztof Czarnota, Poznań, SOSQUASH #33

Michał Przytuła, Poznań, Squashpark #39

Jakub Zjawin, Zielona Góra, SquashUp #45

Marcin Herzog, Poznań, Mysquash #71

Tomasz Peukert, Poznań, Squashpark #73

Piotr Hemmerling, Poznań, Mysquash #77

Hubert Czmil, Konin, Squashsfera #81

Michał Maliński, Poznań, Mysquash #85

Maciej Śmiałek, Poznań, Mysquash #95

Jarosław Oleksy, Poznań, Squashpark #114

Jarosław Grzechowiak, Poznań, Squashpark #175

Jacek Wasiela, Poznań, Squashpark #203

Piotr Kieruzal, Poznań, Squashpark #213

Bartosz Przybylski, Poznań, Mysquash #214

Jacek Maćkowski, Konin, Squashsfera #242

Marcin Wysocki, Gdańsk, #243

Michał Skorupski, Konin, Squashsfera #255

Paweł Kosiński, Poznań, Mysquash #282

Adam Michańków, Poznań, SOSQUASH #288

Piotr Mazur, Poznań, Mysquash #296

Maciej Kabaciński, Poznań, SOSQUASH #374

Sławomir Julke, Sopot, #381

Damian Bartkowiak, Poznań, SOSQUASH #386

Tomasz Woźniak, Konin, Squashsfera #391

Szymon Bujny, Poznań, SOSQUASH #416

Bartosz Schubert, Poznań, SOSQUASH #422

Tomasz Glaza, Konin, Squashsfera #483

Wojciech Andre, Poznań, Mysquash #545

Marek Cygan, Poznań, Mysquash #589

Mateusz Rydzewski, Poznań, SOSQUASH #591

Giery Gierincza Garczyński, Poznań, SOSQUASH #642

Maciej Suchecki, Gdynia, #681

Piotr Chocholski, Poznań, Squashpark #785

Bartosz Handschuch, Poznań, Mysquash #1219

Tytus Czarnota, Poznań, SOSQUASH #1950

Rafał Płaza, Puszczykowo, SOSQUASH #2761

Zuzia Sobierajewicz, Poznań, Squashpark #...

Witek Piechocki, Poznań, SOSQUASH #...

 

 

 

LISTA STARTOWA TURNIEJU KOBIET:

 

Monika Kałmuczak, Poznań, Squashpark #16

Agata Woźna, Poznań, SOSQUASH #19

Zuzanna Sobierajewicz, Poznań, Squashpark #25

Ewa Gimzicka, Poznań, Mysquash #37

Aleksandra Surdziel, Poznań, Squashpark #42

Marzena Oleksy, Poznań, Squashpark #72

Zuzanna Kolecka, Poznań, SOSQUASH #112

Danuta Grzechowiak, Poznań, SOSQUASH #135

Marta Smolińska, Poznań, SOSQUASH #137

Iga Pogorzelczyk, Poznań, Mysquash #154

Katarzyna Cyganowska, Poznań, SOSQUASH #155

Joanna Cyganowska, Poznań, SOSQUASH #175

Julita Kabacińska, Poznań, SOSQUASH #191

Magdalena Bocheńska, Poznań, SOSQUASH #230

Marta Sikora, Poznań, SOSQUASH #299

Joanna Solawa, Poznań, #412

 

 

LISTA STARTOWA TURNIEJU JUNIORSKIEGO U11:

 

Franciszek Oleksy, Poznań, Squashpark #21

Jan Samborski, Poznań, Squashpark #24

Oskar Bernat, Poznań, Squashpark #26

Bartosz Birecki, Poznań, Squashpark #48

Mateusz Górecki, Poznań, Squashpark #50

Kuba Domagała, Poznań, Squashpark #65

Piotr Chmielewski, Poznań, Squashpark #84

Miłosz Jankowski, Poznań, Squashpark #94

 

 

Przypominamy, że zawodnicy którzy przegrali swój mecz sędziują kolejny.

Mecze gramy do 2 wygranych setów. Górna drabinka OPEN od ćwierćfinałów ( włącznie )  gra do  3 wygranych setów. Kobiety grają tylko finał oraz mecz o 3 miejsce do 3 wygranych setów.

 

Losowanie oraz harmonogram turnieju Kobiet:

 

11.00

Kałmuczak

Solawa

Sędziuje: Cyganowska Asia

 

10.00

Sikora

Kolecka

Sędziuje: Grzechowiak

 

10.00

Oleksy

Bocheńska

Sędziuje: Surdziel

 

10.00  

Smolińska

Sobierajewicz

Sędziuje: Pogorzelczyk-Owsian

 

10.00

Gimzicka

Cyganowska Kasia

Sędziuje: Kabacińska

 

10.20

Cyganowska Asia

Grzechowiak

 

10.20

Surdziel

Pogorzelczyk-Owsian

 

10.20

Kabacińska

Woźna

 

 

 

Losowanie oraz harmonogram turnieju OPEN:

 

Spoljar

Bye

 

Piechocki

Grzechowiak

 

Przybylski

Suchecki

 

Bye

Hemmerling

 

Herzog

Bye

 

Chocholski

Maćkowski

 

Michańków

Rydzewski

 

Bye

Pełczyński

 

Przytuła

Bye

 

Garczyński

Julke

 

Kabaciński

Czarnota Tytus

 

Bye

Śmiałek

 

Peukert

Bye

 

Bye

Bujny

 

Schubert

Bye

 

Bye

Gałecki

 

Pyda

Bye

 

Bye

Woźniak

 

Wysocki

Handschuch

 

Bye

Zjawin

 

Maliński

Bye

 

Glaza

Skorupski

 

Kosiński

Cygan

 

Bye

Czarnota

 

Filipowski

Bye

 

Sobierajewicz

Wasiela

 

Mazur

Płaza

 

Bye

Oleksy

 

Czmil

Bye

 

Andre

Kieruzal

 

Bartkowiak

Bye

 

Bye

Dominiak

 

 

 

HARMONOGRAM OPEN

 

 

11.00

Piechocki

Grzechowiak

Sędziuje Kabaciński

 

11.00

Przybylski

Suchecki

Sędziuje Wysocki

 

11.00

Chocholski

Maćkowski

Sędziuje Glaza

 

11.00

Michańków

Rydzewski

Sędziuje Czarnota Tytus

 

11.00

Garczyński

Julke

Sędziuje Mazur

 

11.20

Kabaciński

Czarnota Tytus

 

11.20

Wysocki

Handschuch

 

11.20

Glaza

Skorupski

 

11.20

Kosiński

Cygan

 

11.20

Sobierajewicz

Wasiela

 

11.20

Mazur

Płaza

 

11.20

Andre

Kieruzal

 

 

11.45

Peukert

Bujny

 

11.45

Schubert

Gałecki

 

11.45

Pyda

Wożniak

 

11.45

Bartkowiak

Dominiak

 

 

Pozostałych zawodników prosimy o przybycie o godzinie 11.50

Wróć do spisu aktualności