Centrum tenisowe sobota
Andrzejkowy Turniej Par Mieszanych

Andrzejkowy Turniej Par Mieszanych

Jak co roku, również i w tym, 29 listopada w Centrum Tenisowym Sobota odbył się Andrzejkowy Turniej Par Mieszanych. W nocnej rywalizacji na profesjonalnych kortach ze sztuczną nawierzchnią typu Rebound Ace rywalizowało 20 par mixtowych. W pierwszym etapie pary rozgrywały mecze w pięciu grupach, systemem każdy z każdym. Po zaciętych pojedynkach, do ćwierćfinału awansowały następujące mixty:

Kiełbowicz-Jagielski, Nowińska-Masiota, Albrecht-Pięta, Dembina-Poznański, Pięta-Gałązka, Kowal-Słowiakowski, Zalaszewska-Mazela, Haze-Masłowski, Piaskowska -Aniulewicz, Michalak-Albrecht. W pierwszym meczu półfinałowym, Lidka Dembina i Witold Poznański pokonali Majkę Nowińską i Jacka Masiotę. W  drugim pojedynku, Renata Zalaszewska i Mariusz Mazela okazali się lepsi od swoich rywali - Eli Michalak i Waldka Albrechtem. W wielkim finale, rozgrywanym koło godziny 2 w nocy, Renata Zalaszewska i Mariusz Mazela po bardzo zaciętym i wyczerpującym spotkaniu pokonali Lidkę Dembinę i Włodzimierza Poznanskiego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i ogromne zaangażowanie w czasie grania turnieju. Dodatkowo specjalnie zaproszony DJ z pewnością umilał czas parom czekającym na swoje mecze, a kuchnia Centrum Tenisowego Sobota jak zwykle profesjonalnie zadbała o podniebienia nawet najbardziej wymagających graczy.  

 

Zapraszamy również do galerii zdjęć z turnieju.  

 

Do zobaczenia w Sobocie! 

 

Wróć do spisu aktualności