Centrum tenisowe sobota
SOSQUASH CUP turniej kategorii A

SOSQUASH CUP turniej kategorii A

Sezon 2013/14 rozkręcił się już na dobre. Wielkimi krokami zbliża się turniej kategorii A. Dzieli nas od niego już niecały miesiąc.

Turniej kategorii A odbędzie się w dniach 14.12.13 - 15.12.13. Turniej rozegrany będzie w 2 najważniejszych kategoriach: OPEN oraz DAMSKA.

 

Z wielką przyjemnością CTS SOSQUASH chciałby zaprosić wszystkich chętnych na  SOSQUASH CUP kat. A!

1. INFORMACJE OGÓLNE Turniej kat. A , zgłoszony do kalendarza PFS. Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach: - turniej OPEN (64 zawodników) - turniej DAMSKI (32 zzawodniczki)

2. ZGŁOSZENIA - Zgłoszenia będą przyjmowane są na adres email: krzysztof.czarnota@sosquash.pl - Zawodnicy będą wpisywani na listę startową tylko po dokonaniu wpłaty - Prosimy o przesyłaniu potwierdzeń wykonania przelewu - Opłatę wpisową należy uiścić na konto lub w recepcji klubu przed zamknięciem listy startowych - zwrot wpisowego będzie możliwy tylko do zgłoszenia rezygnacji przed zamknięciem list startowych (ogłoszonych online).

W zgłoszeniu należy podać:

- imię i nazwisko

- numer licencji i aktualny ranking PFS ( jeśli nie masz napisz „brak” i podaj datę urodzenia oraz miejscowość w której mieszkasz)

- Miasto

- Klub

- Numer tefefonu

- Pakiet startowy (podstawowy, rozszerzony, pełny)

- Rozmiar koszulki (w przypadku pakietu pełnego)

 

OSTATNI DZIEŃ ZGŁOSZEŃ: Poniedziałek 2.12.13 do godz. 24.00

Potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia.

3. LOSOWANIE: - Losowanie turniejów odbędzie się w czwartek 5.12.13 w Biurze Polskiej Federacji Squasha.

4. WPISOWE I PAKIETY STARTOWE: Do wyboru pakiety: standardowy, rozszerzony lub pełny

Pakiet standardowy (udział w turnieju): Turniej OPEN: 90zł Turniej KOBIET: 70zł

Pakiet rozszerzony (udział w turnieju, zupa + drugie danie w sobotę oraz niedzielę) Turniej OPEN: 120zł Turniej KOBIET: 95 zł

Pakiet pełny (udział w turnieju, zupa + drugie danie w sobotę oraz niedzielę, koszulka turniejowa) Turniej OPEN: 165zł Turniej KOBIET: 120zł

Można wpłacać przelewem lub bezpośrednio na konto: Bre Bank S.A. 49 1140 1124 0000 5061 7100 1001 Poz Bruk Sp.z.o.o. Sobota ul. Poznańska 43, 62-090 Rokietnica. W tytule proszę podać: Turniej kat. A "imie i nazwisko zawodnika/zawodniczki"

5. ZASADY ROZGRYWANIA TURNIEJU A:

Turniej OPEN: - dwudniowy: 14.12 i 15.12 - 4 mecze pierwszego dnia, 2 mecze drugiego dnia dla wszystkich zawodników

Turniej DAMSKI: - jednodniowy w przypadku gdy jest zgłoszonych mniej niż 16 zawodniczek. 17-24 zawodniczki, jedno- lub dwudniowy (decyzja organizatora). Więcej niż 24 zawodniczki turniej dwudniowy (według RRI2013/2014)

Wszystkie mecze rozgrywane będą do 3 wygranych setów (best of 5 games) do 11 pukntów. Obaj zawodnicy, którzy rozegrali mecz sędziują następny na danym korcie.

6. NAGRODY:

OPEN - nagrody finansowe (1200zł) + nagrody rzeczowe

DAMSKI - nagrody finansowe (800zł) + nagrody rzeczowe

 

Sponsorem nagród w turnieju kategorii A została firma ZALANDO, która w swojej ofercie posiada także asortyment sportowy.   

www.ZALANDO.pl

 

Sponsorem turnieju została firma AGROBEX - www.agrobex.pl

 

 


 Lista startowa zamknięta!

 

 

 

Lista startowa kategorii OPEN:

 

  1. Marcin Karwowski, SquashCity Warszawa #1 
  2. Przemek Atras, Zabierzów Squash Kraków #3 
  3. Wojtek Nowisz, Kahuna Warszawa #4 
  4. Łukasz Stachowski, Mysquash Poznań #5 
  5. Matt Kotra, Squash4You Kraków #6 
  6. Kamil Dominiak, Mysquash Warszawa #7 
  7. Marek Wojnarski, Hasta La Vista Kietrz #10 
  8. Kaleemullah Khan, Łódź #12 
  9. Domagoj Spoljar, Turyn #17 
  10. Andrzej Pyda, Sosquash Poznań #19 
  11. Karol Andrzejczak, Squashpark Poznań #20 
  12. Dariusz Filipowski, Mysquash Śrem #22 
  13. Tomasz Gałecki, Squashpark Poznań #25 
  14. Adam Pełczyński, Mysquash Poznań 27 
  15. Marek Szymanowski, Mysquash Poznań #30 
  16. Jakub Jaworski, Zakroczym Squash City #31 
  17. Marek Jankowski, Warszawa #33 
  18. Grzegorz Gajewski, Benesport Szczecin #34 
  19. Krzysztof Czarnota, Sosquash Poznań #35 
  20. Dominik Kowalski, Trójmiasto #37 
  21. Marcin Ratigowski, Warszawa #38 
  22. Grzegorz „Tiger“ Sowa, Zielona Góra #45 
  23. Jakub Zjawin, SquashUp Zielona Góra #51 
  24. Dominik Suchocki, Kraków #63 
  25. Tomasz Peukert, Squashpark Poznań #81 
  26. Piotr Hemmerling, Mysquash Poznań #94 
  27. Michał Maliński, Mysquash Poznań #96 
  28. Piotr Florczyk, I’m Fit Łódź #100 
  29. Jarosław Oleksy, Squashpark Poznań #116 
  30. Tahir Khan, Marina Sport Club #117 
  31. Kacper Owsian, Sosquash Poznań #119 
  32. Maciej Śmiałek, Mysquash Poznań #130
  33. Krzysztof Romański, Benesport Szczecin #137 
  34. Grigoris Ikonomu, Benesport Szczecin #139 
  35. Tomasz Banasiak, Sinnet Warszawa #147 
  36. Krzysztof Salwach, Łódź #214 
  37. Krzysztof Bronikowski, Squashpark Poznań #220
  38. Paweł Przyłuski, Squashpark Poznań #280 
  39. Gaspar Rybaczewski, Mysquash Poznań #287
  40. Michał Smoczyk, Mysquash Poznań #304 
  41. Piotr Kieruzal, Squashpark Poznań #312 
  42. Piotr Mikołajczak, Squashpark Poznań #361 
  43. Damian Bartkowiak, Sosquash Poznań #408
  44. Adam Ripa, Świebodzin #414 
  45. Paweł Kosiński, Mysquash Poznań #461 
  46. Adam Michańków, Squashpark Poznań #483 
  47. Bartosz Schubert, Sosquash Poznań #504 
  48. Filip Morawski, Mysquash Poznań #522 
  49. Wojciech Andree, Mysquash Poznań #527 
  50. Michał Durski, Poznań #619 
  51. Przemysław Gapiński, Zielona Góra #687 
  52. Daniel West, Redwood Bristol #738
  53. Michał Garczyński, Sosquash Poznań #783 
  54. Jakub Piter, Sosquash Poznań #1757
  55. Mateusz Czyżewski, Sosquash Poznań #1944 
  56. Bartosz Handschuch, Mysquash Poznań #... 
  57. David Lazarus, London 
  58. Johny Marsh, London 
  59. Clive Wilderspin, London 

 

 

Lista startowa kategorii KOBIET:

 

  1. Magda Kamińska, Hasta La Vista Wrocław #1
  2. Natalia Ryfa, Mysquash Poznań #3 
  3. Dominika Witkowska, Warszawa #4 
  4. Katarzyna Teinert, Mysquash Poznań #5 
  5. Ewa Buczkowska, Mysquash Poznań #6 
  6. Klaudyna Zarówna, Hasta La Vista Wrocław #7 
  7. Kinga Szymaniak, Mysquash Poznań #8 
  8. Joanna Małyszka, Mysquash Poznań #10 
  9. Tyna Kvasnickova, Mysquash Poznań #11 
  10. Aneta Ślipczyńska, Kraków #14 
  11. Małgosia Kornowska, Squashpark Poznań #15
  12. Monika Kałmuczak, Squashpark Poznań #17 
  13. Agata Woźna, Sosquash Poznań #18 
  14. Karolina Kwaśniewska, Squashpark #19
  15. Beata Makowska, Bene Sport Szczecin #20
  16. Justyna Cielecka, I’m Fit Łódź #21 
  17. Anna Drygalska, Szczecin #22 
  18. Retha Jacobs, Zakopane #24 
  19. Ewa Gimzicka, Mysquash Poznań #44 
  20. Małgorzata Cerlich, Warszawa #45 
  21. Aneta Zaborowska, Szczecin Bene Sport #47 
  22. Karolina Wszolek, Zakopane #49 
  23. Zuza Sobierajewicz, Squashpark Poznań #54 
  24. Joanna Skałacka, Opole Squash Club #62 
  25. Katarzyna Cyganowska, Sosquash Poznań #190 
  26. Marta Smolińska, Sosquash Poznań #292 
  27. Elise Lazarus, London 
  28. Michelle Higgins, London 
  29. Hayley Sharpe, London 

 

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ApJvLtIepfbKdENJaGY1MllVYUs5MFNoS09SR20yUXc#gid=0

 

 

RAMOWY HARMONOGRAM TURNIEJU

SOBOTA (14.12)

9.00-10.00 ROZGRZEWKA

 

TURNIEJ OPEN

10.00-12.00 I RUNDA

12.00–14.00 II RUNDA

14.00–16.40 III RUNDA

16.40-18.40 IV RUNDA (1/4F)

 

TURNIEJ KOBIET

13.20-14.40 I RUNDA

16.00-17.20 II RUNDA

18.40-20.00 III RUNDA (1/4F)

 

NIEDZIELA (15.12)

9.00-10.00 ROZGRZEWKA

 

TURNIEJ OPEN

10.00-13.20 V RUNDA (1/2F)

12.40-15.20 VI RUNDA

14.00 MECZ O 3 MIEJSCE

15.20 FINAŁ TURNIEJU

 

TURNIEJ KOBIET

10.00-12.00 IV RUNDA (1/2F)

11.20-14.00 V RUNDA

13.20 MECZ O 3 MIEJSCE

14.40 FINAŁ TURNIEJU

 

 

HARMONOGRAM PIERWSZYCH MECZÓW I SĘDZIOWANIE

!UWAGA! Na pierwsze mecze na godz. 10.00 zostali wyznaczeni zawodnicy, którzy mają obowiązek stawić się i sędziować wyznaczony mecz.

Zgodnie z §6 pkt.11 RRI „Zawodnikom nie wolno unikać obowiązków sędziowskich pod rygorem czasowej dyskwalifikacji”.

Kolejne mecze w turnieju sędziowane są przez zawodników przegrywających wcześniejsze spotkanie na danym korcie.

 

TURNIEJ OPEN

Godz.10.00

KORT 1: [17/32] Krzysztof Czarnota - Krzysztof Bronikowski /SĘDZIA: Filipowski

KORT 2: [17/32] Dominik Kowalski - Bartosz Przybylski /SĘDZIA: Gałecki

KORT 3: [9/16] Karol Andrzejczak - Gaspar Rybaczewski /SĘDZIA: Maliński

KORT 4: [9/16] Marek Szymanowski - Tomasz Banasiak /SĘDZIA: Mikołajczak

KORT 5: [17/32] Jakub Zjawin - Clive Wilderspin /SĘDZIA: Przyłuski

KORT 6: [17/32] Piotr Hemmerling - Bartosz Handschuh /SĘDZIA: Andree

KORT 7: [5/8] Marek Wojnarski - Jakub Piter /SĘDZIA: Garczyński

 KORT 8: [17/32] Jarosław Oleksy - Michał Smoczyk /SĘDZIA: Kieruzal

KORT 9: [17/32] Kacper Owsian - Paweł Kosiński /SĘDZIA: Śmiałek

KORT 10: [9/16] Andrzej Pyda - Piotr Kleszcz /SĘDZIA: Bartkowiak

 

Godz.10.40

KORT 1: [9/16] Dariusz Filipowski - Dawid Lazarus

KORT 2: [17/32] Tomasz Gałecki -  Przemysław Gapiński

KORT 3: [17/32] Marek Jankowski - Krzysztof Romański

KORT 4: [17/32] Tomasz Peukert - Adam Michańków

KORT 5: [17/32] Grigoris Ikonomu -  Paweł Przyłuski

KORT 6: [9/16] Domagoj Spoljar - Wojciech Andree

KORT 7: [9/16] Jakub Jaworski - Michał Garczyński

KORT 8:  [17/32] Maciej Śmiałek - Piotr Kieruzal

KORT 9: [17/32] Tahir Khan - Adam Ripa

KORT 10: [5/8] Kamil Dominiak - Damian Bartkowiak

 

Godz.11.20

KORT 1: [5/8] Mateusz Kotra - Krzysztof Salwach

KORT 2: [17/32] Marcin Ratigowski - Bartosz Szubert

KORT 3: [17/32] Grzegorz Sowa - Michał Durski

KORT 4:  [9/16] Kaleemullah Khan -Johny Marsh

KORT 5: [17/32] Michał Maliński - Piotr Mikołajczak

KORT 6: [17/32] Piotr Florczyk -Filip Morawski

KORT 7: [1] Daniel West - Czarnota/Bronikowski

 

Godz.12.00

KORT 4: [5/8] Łukasz Stachowski – Oleksy/Smoczyk

KORT 9:  [3/4] Przemysław Atras – Jankowski/Romański

KORT 10: [3/4] Marcin Karwowski – Peukert/Michańków

 

Godz.12.40

KORT 9: [9/16] Adam Pełczyński – Sowa/Durski

 

Godz.13.20

KORT 2: [2] Wojciech Nowisz – Florczyk/Morawski

 

 

TURNIEJ KOBIET

Godz.13.20

KORT 3: [9/16] Monika Kałmuczak - Zuzanna Sobierajewicz

KORT 4: [9/16] Tyna Kvasnickova - Ewa Gimzicka

KORT 5: [5/8] Kinga Szymaniak - Joanna Skałacka

KORT 6: [5/8] Klaudyna Zarówna - Aneta Zaborowska

KORT 7: [9/16] Aneta Ślipczyńska - Michelle Higgins

KORT 8: [9/16] Karolina Kwaśniewska -Anna Drygalska

KORT 9: [3/4] Natalia Ryfa - Małgorzata Cerlich

KORT 10: [9/16] Justyna Cielecka - Karolina Wszołek

 

Godz.14.00

KORT 1: [9/16] Małgorzata Kornowska - Elise Lazarus

KORT 2: [5/8] Joanna Małyszka - Rethe Jakobs

KORT 3: [5/8] Ewa Buczkowska - Katarzyna Cyganowska

KORT 4: [9/16] Beata Makowska - Marta Smolińska

KORT 5: [9/16] Agata Woźna - Hayley Sharpe

 

Godz.16.00

KORT 2: [1] Dominika Witkowska - Kałmuczak/Sobierajewicz

KORT 7: [3/4] Katarzyna Teinert - Kwaśniewska/Drygalska

 

Godz.16.40

KORT 3: [2] Magda Kamińska – Woźna/Sharpe

 

 

 

Posiłki będą wydawane ( w formie szwedzkiego stołu ) odpowiednio:

1. w sobotę w godzinach 13.00 - 17.00
( zupa pomidorowa z ryżem, penne carbonara + surówki/sałatki )

2. w niedzielę w godzinach 13.00 - 16.00
( krem brokułowy, risotto z kurczakiem oraz warzywami + surówki/sałatki )

 

Wyniki dostępne pod adresem:

 

http://tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=C63C20FF-4643-4A25-919A-1D35BD647571

Wróć do spisu aktualności