Centrum tenisowe sobota

Camp squashowy z Daniele Poleshchukiem i Nadavem Tannenem

W dniach 13.02.13 - 15.02.13 jeden z najlepszych zawodników squasha młodego pokolenia ( juniorów ) na świecie ( 5 rakieta świata ) Daniel Poleshchuk zawita do Centrum Tenisowo Squashowego w Sobocie. Wraz z Danielem przyjedzie także nr 2 polskiego rankingu Nadav Tannen, który aktualnie skupia się na grze w niemieckiej bundeslidze reprezentując barwy Berlina.

Daniel oraz Nadav zapraszają serdecznie wszystkie osoby grające w squasha na Camp treningowy. Obaj zawodnicy przygotowali programy treningowe dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania - korty będą podzielone dla graczy początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Każdy znajdzie kort dla siebie.

Podczas campu Daniel oraz Nadav będą do dyspozycji każdego uczestnika. Zarówno indywidualnie jak i w grupach. 

Bloki treningowe będą się odbywać w środę, czwartek oraz piątek w godzinach 17.00 - 21.00. Koszt 3-dniowego campu to 240 zł. istnieje możliwość uczestnictwa w jednym lub dwóch dniach campu - wtedy opłata wyniesie 100 zł/dzień. W cenie zawierają się lekcje z zawodnikami oraz wynajem kortów wraz z odnową biologiczną w naszej strefie SPA.

Zapisy prosimy przesyłać drogą mailową na adres biuro@sosquash.pl lub telefonicznie na nr 600 334 999.

Rzadko się zdarza aby do Polski zawitał taki zawodnik jak Daniel także serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji. 
Do grupy najbardziej zaawansowanej zapraszamy wszystkich juniorów oraz zawodników, którzy zamierzają wystartować w turnieju kat. A odbywającego się 16.02.13 oraz 23.02.13 w Poznaniu. Nadav z Danielem zapewniają, że odpowiednio przygotują zawodników do tego turnieju.
Dla chętnych zostanie zorganizowany turniej PSA 16.02.13. w klubie CTS w Sobocie.

Wróć do spisu aktualności