Centrum tenisowe sobota
Turniej squashowy w CTS SOSQUASH 22.12.2012r. kat. B+

Turniej squashowy w CTS SOSQUASH 22.12.2012r. kat. B+


Turniej kat. B+ , zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha.
Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:
- turniej OPEN (SOSQUASH CTS)
- turniej DAMSKI (SOSQUASH CTS)

2. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia będą przyjmowane jedynie droga mailową, a wpisowe należy zapłacić w SOSQUASH CTS lub konto bankowe podane w mailu zwrotnym. 
- Opłatę wpisową należy uiścić na konto lub w recepcji klubu przed zamknięciem listy startowych


Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailowa na adres:
krzysztof.czarnota@sosquash.pl

W zgłoszeniu należy podać:
- imię i nazwisko
- numer licencji i aktualny ranking PFS ( jeśli nie masz napisz „brak” i podaj datę urodzenia oraz miejscowość w której mieszkasz)
- numer tefefonu

Potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia.

3. OPŁATY
- turniej OPEN - 70zł
- turniej DAMSKI - 50zł

4. HARMONOGRAM TURNIEJU: 

Piątek (21.12.2012) 
-Godz. 9.00: Zamknięcie listy zgłoszeń 
-Godz. 10.00: Weryfikacja zawodników 
-Godz. 12.00: Losowanie zawodników 
-Godz. 14.00: Publikacja wyników losowania i harmonogramu turnieju. 

Sobota (22.12.2012) 
- Godz. 10.00: Start turnieju open 
- Godz. 10.00: Start turniej damskiego

5. NAGRODY:
- Rzeczowe
- Puchary dla najlepszych

* Wpisowe obejmuje ciepły posiłek od klubu.

[Z] - Wpisowe zapłacone
[N] - Wpisowe nie zapłacone

Imię i nazwisko, miasto, klub, rank PFS, [ ]

LISTA STARTOWA TURNIEJU OPEN: 

Tomasz Gałecki, Poznań, Squashpark, PFS# 17, [N]
Karol Andrzejczak, Poznań, Squashpark, PFS# 27, [N]
Daniel Jaworowicz, Poznań, Mysquash, PFS# 29 [N]
Dariusz Filipowski, Śrem, Mysquash, PFS# 44, [N]
Andrzej Pyda, Poznań, Squashpark, PFS# 48 [N]
Damian Maliński, Poznań, Mysquash, PFS# 51 [N]
Tomasz Krzyżaniak, Łódź, I'm FIT, PFS# 52 [N]
Tiger Sowa, Zielona Góra, PFS# 63, [N]
Adam Michańków, Poznań, Squashpark, PFS# 64 [N]
Grzegorz Kwiatkowski, Poznań, Squashpark, PFS# 73 [N]
Paweł Florczyk, Łódź, I'm FIT, PFS# 86 [N]
Jacek Wasiela, Poznań, Squashpark, PFS# 111 [N]
Piotr Florczyk, Łódź, I'm FIT, PFS# 139 [N]
Michał Maliński, Poznań, Mysquash, PFS# 141 [N]
Hubert Czmil, Konin, Squashsfera, PFS# 148, [N]
Karol Maciejewski, Poznań, Squashpark, PFS# 158 [N]
Piotr Hemmerling, Poznań, Mysquash, PFS# 164, [N]
Filip Wałek, Poznań, Mysquash, PFS# 185, [N]
Maciej Śmiałek, Poznań, Mysquash, PFS# 189, [N]
Michał Sobota, Poznań, Mysquash, PFS# 203, [N]
Krzysztof Salwach, Łódź, I'm FIT, PFS# 238, [N]
Damian Motyka, Poznań, Mysquash, PFS# 287, [N]
Bartosz Przybylski, Poznań, Mysquash, PFS# 359, [N]
Piotr Mazur, Poznań, Mysquash, PFS# 372, [N]
Piotr Kieruzal, Poznań, Squashpark, PFS# 375, [N]
Bartek Stein, Borówiec, Mysquash, PFS# 407, [N]
Jacek Grzempowski, Poznań, SOSQUASH, PFS# 430, [N]
Mariusz Grzechowiak, Poznań, Mysquash, PFS# 438 [N]
Piotr Nowakowski, Poznań, Mysquash, PFS# 443, [N]
Maciej Spychała, Poznań, SOSQUASH, PFS# 446 [N]
Krzysztof Konarski, Łódź, I'm FIT, PFS# 452 [N]
Romuald Rydz, Poznań, Squashpark, PFS# 472 [N]
Sebastian Drążkowiak, Poznań, SOSQUASH, PFS# 570 [N]
Bartosz Prochowski, Murowana Goślina, PFS# 611 [N]
Krzysztof Czarnota, Poznań, SOSQUASH, PFS# 817, [Z]
Maciej Forreiter, Poznań, Mysquash, PFS# 837, [N]
Marcin Jankowiak, Poznań, SOSQUASH, #PFS 898 [N]
Rafał Pawlak, Poznań, Mysquash, PFS# 946 [N]
Aleksander Kiwlenko, Poznań, SOSQUASH, PFS# 955, [Z]
Paweł Ludwiczak, Poznań, PFS# 967 [N]
Michał Garczyński, Poznań, SOSQUASH, PFS# 974, [N]
Kacper Borowiak, Poznań, SOSQUASH, PFS# 1095 [N]
Adam Matuszewski, Poznań, SOSQUASH, PFS# 1126, [N]
Mateusz Szabelski, Poznań, Mysquash, PFS# 1142 [N]
Damian Bartkowiak, Poznań, SOSQUASH, PFS# 1169 [N]
Szymon Bujny, Poznań, SOSQUASH, PFS# 1191 [N]
Bartosz Schubert, Poznań, Mysquash, PFS# 1227 [N]
Jakub Duber, Poznań, SOSQUASH, PFS# 1265 [N]
Arkadiusz Borkiewicz, Poznań, Squashpark, PFS# 1326 [N]
Marcin Głaczyński, Poznań, Squashpark, PFS# 1416 [N]
Maciej Kabaciński, Poznań, SOSQUASH, #PFS 1824 [N]
Kacper Owsian, Poznań, SOSQUASH, PFS# 1831 [N]
nr 53. Szymon Grzechulski, Poznań, SOSQUASH, PFS# [N]


LISTA STARTOWA TURNIEJU DAMSKIEGO: 


Joanna Świstowska, Poznań, Mysquash, PFS# 17, [N]
Anna Szwarc, Poznań, Mysquash, PFS# 24, [N]
Kinga Szymaniak, Poznań, Mysquash, PFS# 25, [N]
Monika Kałmuczak, Poznań, Squashpark, PFS# 29, [N]
Joanna Głuskowska, Warszawa, Kahuna, PFS# 34 [N]
Karolina Kwaśniewska, Poznań, Squashpark, PFS# 40, [N]
Ewa Gimzicka, Poznań, Mysquash, PFS# 41, [N]
Majka Dudzińska, Poznań, Mysquash, PFS# 43 [N]
Marysia Kopczyk, Strzelno, Mysquash, PFS# 59, [N]
Aleksandra Surdziel, Poznań, Mysquash, PFS# 77 [N]
Tyna Kvasnickova, Poznań, Mysquash, PFS# 96, [N]
Danuta Grzechowiak, Poznań, SOSQUASH, PFS# 159 [N]
Joanna Kucharska, Poznań, Squashpark, PFS# 162 [N]
Agata Woźna, Poznań, SOSQUASH, PFS# 225 [N]
Julita Kabacińska, Poznań, SOSQUASH, PFS# 303 [N]
Kinga Owsian, Poznań, SOSQUASH, PFS# [N]

 

 LOSOWANIE:

 

 

Tomasz Gałecki

BYE

 

Romuald Rydz      [ godzina 10 ]

Michał Sobota

 

Piotr Nowakowski         [ godzina 10 ]

Jakub Duber

 

BYE

Grzegorz Kwiatkowski

 

Adam Michańków        [ godzina 10 ]

Szymon Grzechulski

 

Kacper Owsian        [ godzina 10 ]

Bartosz Stein

 

Maciej Spychała        [ godzina 10 ]

Bartosz Prochowski

 

BYE

Tomasz Krzyżaniak

 

Andrzej Pyda

BYE

 

Rafał Pawlak            [ godzina 10 ]

Piotr Mikołajczak

 

Mariusz Grzechowiak       [ godzina 10 ]

Mateusz Szablelski

 

Sebastian Drążkowiak         [ godzina 10 ]

Piotr Florczyk

 

Michał Maliński           [ godzina 10 ]

Adam Matuszewski

 

Krzysztof Konarski        [ godzina 10 ]

Piotr Kieruzal

 

Piotr Hemmerling         [ godzina 10 ]

Szymon Bujny

 

BYE

Daniel Jaworowicz

 

Dariusz Filipowski

BYE

 

Arkadiusz Borkiewicz        [ godzina 10 30 ]

Maciej Śmiałek

 

Filip Wałek                        [ godzina 10 30 ]

Aleksander Kiwlenko

 

Kacper Borowiak                [ godzina 10 30 ]

Karol Maciejewski

 

Jacek Wasiela                    [ godzina 10 30 ]

Paweł Ludwiczak

 

Maciej Kabaciński               [ godzina 10 30 ]

Bartosz Przybylski

 

Piotr Mazur                       [ godzina 10 30 ]

Michał Garczyński

 

BYE

Tiger Sowa

 

Damian Maliński

BYE

 

Maciej Forreiter              [ godzina 10 30 ]

Damian Motyka

 

Jacek Grzempowski           [ godzina 10 30 ]

Krzysztof Czarnota

 

Marcin Jankowiak              [ godzina 10 30 ]

Paweł Florczyk

 

Hubert Czmil                      [ godzina 10 30 ]

Damian Bartkowiak

 

Marcin Głaczyński             [ godzina 10 30 ]

Krzysztof Salwach

 

Włodzimierz Grzelczak            [ godzina 10 30 ]

Bartosz Schubert

 

BYE

Karol Andrzejczak

 

 

Wyniki losowania turnieju damskiego:

 

 

Joanna Świstowska

Anna Kałmuczak

 

Tyna Kvasnickova

Karolina Kwaśniewska

 

Marysia Kopczyk

Ola Surdziel

 

Danuta Grzechowiak

Kinga Szymaniak

 

Joanna Głuskowska

Julita Kabacińska

 

Kinga Owsian

Ewa Gimzicka

 

Majka Dudzińska

Agata Woźna

 

Natalia Kucharska

Monika Kałmuczak

 

 

 

Z ciekawostek:

w turnieju bierze udział 28 osób z Mysquasha, 18 osób z CTS SOSQUASH oraz 14 osób z klubu Squashpark, kilka osób z Łodzi oraz Konina. Widać, że squash w Poznaniu się rozwija.

Wróć do spisu aktualności