Centrum tenisowe sobota
SOSQUASH I MYSQUASH CLUB zapraszają na wspólne przedsięwzięcie.

SOSQUASH I MYSQUASH CLUB zapraszają na wspólne przedsięwzięcie.

Dwudziestego października w bezpośredniej współpracy SOSQUASH I MYSQUASH CLUB odbędzie się w obiekcie CTS turniej kategorii C. Poza udziałem klubowiczów SOSQUASH przewidywany jest transport autokarowy zawodników bezpośrednio z obiektu MYSQUASH CLUB.

wyniki losowania:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=0BC974AF-F985-441C-BA55-8D8472C2A2C7&draw=1

Szczegóły:

zapisy do 19 października do godziny 12.00
start turnieju 20 października o godzinie 10.15
przewidywane zakończenie turnieju o godzinie 15.00

Kontakt do organizatorów:

Krzysztof Czarnota 519 352 768
SOSQUASH

Kamila Jędrzejczak 694 458 024
MYSQUASH CLUB

 

LISTA STARTOWA TURNIEJU OPEN:

 

Jakub Kasperek, Poznań, SOSQUASH

Michał Garczyński, Poznań, SOSQUASH

Mateusz Paprzycki, Poznań, SOSQUASH

Gaspar Rybaczewski, Mosina, Mysquash

Michał Stein, Borówiec, Mysquash

Bartosz Handschuch, Poznań, Mysquash

Piotr Mazur, Poznań, Mysquash

Maciej Forreiter, Poznań, Mysquash

Adam Forreiter, Poznań, Mysquash

Waldemar Majchrzak, Poznań, SOSQUASH

Artur Jaworski, Poznań, SOSQUASH

Rafał Jóźwiak, Poznań, SOSQUASH

Michał Knaś, Poznań, SOSQUASH

Szymon Jóźwiak, Poznań, SOSQUASH

Daniel Senderowski, Poznań, SOSQUASH

Jakub Czerniak, Poznań, SOSQUASH

Paweł Włodarczyk, Poznań, Mysquash

Hubert Stróżyk, Poznań, SOSQUASH

Maciej Kabaciński, Poznań, SOSQUASH

Tomasz Lachowicz, Poznań, SOSQUASH

Łukasz Stawisiński, Poznań, SOSQUASH

Jerzy Gontarz, Poznań, SOSQUASH

Aleksander Kirulenko, Poznań, SOSQUASH

Włodzimierz Grzelczak, Poznań, SOSQUASH

Roman Rawiłowski, Poznań, SOSQUASH

Tomasz Czurko, Poznań, SOSQUASH

Tomasz Lachowicz, Poznań, SOSQUASH

Piotr Nowacki, Poznań, Mysquash

Szymon Dolata, Poznań, Fala Park

Jakub Świgoń, Poznań, SOSQUASH

Max Surdziel, Poznań, Mysquash

Max Czarnota, Poznań, SOSQUASH

Dariusz Dyrtkowski, Poznań, Mysquash

Mariusz Cepeniuk, Poznań, Mysquash

Witold Żaczek, Poznań, Mysquash

Krzysztof Tyma, Gorzów Wielkopolski, Squash Gorzów

Mariusz Szymkowiak, Poznań, SOSQUASH

Mikołaj Stefański, Poznań, Squashpark

Bartosz Schubert, Poznań, SOSQUASH

Szymon Bujny, Poznań, SOSQUASH

Damian Bartkowiak, Poznań, SOSQUASH

Marcin Jankowiak, Poznań, Arena

Jakub Duber, Poznań, Arena

Mateusz Łukaszenko, Poznań, Fala Park

Maciej Śmiałek, Poznań, Mysquash

Sebastian Kłoskowski, Poznań, SOSQUASH

Maciej Cichy, Poznań, SOSQUASH

Piotr Węglarz, Poznań, SOSQUASH

Waldek Kobus, Warszawa

Bartosz Prochowski, Poznań, SOSQUASH

 

LISTA STARTOWA TURNIEJU KOBIET:

 

Marysia Kopczyk, Poznań, Mysquash

Ewa Gimzicka, Poznań, SOSQUASH

Magda Surdziel, Poznań, Mysquash

Joanna Kopczyk, Poznań, Mysquash

Monika Kabius, Poznań, Mysquash

Kamila Reiman, Poznań, Mysquash

Anna Deleszyńska, Poznań, Mysquash

Marta Synowiec, Poznań, SOSQUASH

Julita Kabacińska, Poznań, SOSQUASH

 

Wróć do spisu aktualności